Станівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Семінари

Відбувся семінар-практикум заступників директорів шкіл району з виховної роботи

30 жовтня 2012 року відбувся семінар-практикум заступників директорів шкіл з виховної роботи на тему: «Забезпечення якості виховного процесу шляхом формування в учнів ціннісних орієнтирів».

У роботі семінару взяли участь Ольга Іллівна Тулюк, заступник начальника відділу освіти, Ганна Іванівна Диганич, завідуюча РМК, М.К. Абель, методист РМК, заступники з директорів шкіл з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Мукачівського району. Сама побудова програми семінару була цікавою і багатогранною: відвідування виховних годин та гурткових занять, перегляд презентації школи та загальношкільного свята. Доброзичливе, щире, відкрите, наукове, емоційне спілкування – ось що таке заняття гуртка «Театральна вітальня», де гуртківці йдуть незвіданими літературними стежками, дивуються, сперечаються, діляться враженнями, пізнають нове, учаться аналізувати. З використанням сучасних технологій було проведено заняття гуртка «Футбольна секція», де вихованці показали високу майстерність і спортивну підготовку. Цікаво і своєрідно пройшли виховні години на тему: «У світі професій» (9 клас) та «Дружба нас єднає» (6 клас).
Справжня педагогічна творчість неможлива без використання в повсякденній діяльності скарбів народної творчості, її традицій, які вироблялися протягом усієї історії розвитку народу. Родзинкою семінару стало загальношкільне свято «Звичаї, обряди та традиції села Станово в осінній період». Задушевні ліричні пісні перепліталися з прекрасним декламуванням поезій. Неабиякою прикрасою свята стали старовинні речі: кужіль, вовна, вишиті рушники, образи та весела господиня гостинної хати.
Не залишились без уваги і теоретичні засади виховної роботи. Г.І.Диганич розкрила ключові аспекти нормативно-правового виховання учнів, а запропонований учасникам семінару проект «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» розширить інформаційний, наочний, методичний арсенал ЗВР, незалежно від рівня професійної кваліфікації та досвіду.